ENBIOSIS İLE SAĞLIKLI BİR SİNDİRİM SİSTEMİNE ULAŞ!

Sağlıklı bir sindirim sisteminin anahtarı dengeli bir mikrobiyomda gizlidir. Sana sunulan kişiselleştirilmiş beslenme önerileri ile mikrobiyomunu dengeleyerek sindirim problemlerinden kurtulabilirsin.

Hemen Satın Al

ENBIOSIS İLE SAĞLIKLI BİR SİNDİRİM SİSTEMİNE ULAŞ!

Sağlıklı bir sindirim sisteminin anahtarı dengeli bir mikrobiyomda gizlidir. Sana sunulan kişiselleştirilmiş beslenme önerileri ile mikrobiyomunu dengeleyerek sindirim problemlerinden kurtulabilirsin.

Hemen Satın Al
ENBIOSIS Biotechnology

BAĞIRSAĞIN SAĞLIĞINLA İLGİLİ NE SÖYLÜYOR?

Hazımsızlık, gaz, şişkinlik, ishal ve kabızlık gibi problemlerin ile bağırsağın sana bir şeyler anlatmak istiyor olabilir mi? Uzun süredir sindirim problemleri yaşıyor ve bir türlü çözüm bulamıyorsan belki de aradığın cevap bağırsak mikrobiyomundadır. ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ile bağırsaklarının sesini dinle, sana doğru cevabı söyleyecek!

Bağırsaklarımız trilyonlarca bakteriye ev sahipliği yapan ve bu bakteriler aracılığı ile vücudumuzdaki tüm sistemler ile iletişime geçebilen kompleks bir organdır. Bu kompleks organın içerisinde yaşayan mikroskobik canlılar, onların genom ürünleri ve çevreyle etkileşimleri mikrobiyomu oluşturmaktadır. Mikrobiyomun sağlıklı olmadığı sürece sindirim sisteminin düzenli çalışması beklenemez. Bu sebeple bağırsakların, yaşadığın sindirim problemleri ile mikrobiyomuna dikkat etmen gerektiğini söylüyor olabilir!

SAĞLIKLI BİR SİNDİRİM SİSTEMİ İÇİN MİKROBİYOMUNA GÜVEN

ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ve Kişiselleştirilmiş Beslenme Rehberi Çölyak, IBS, Crohn, Laktoz ve Glüten intoleransı gibi mikrobiyom dengesinin bozulduğu rahatsızlıklarda sana tüketebileceğin en uygun besinlerle yol haritası çizer ve problemlerinin hafifletilmesine yardımcı olur!

Call Us For More Information About ENBIOSIS
Stay Followed For The Latest Content and News!
MİKROBİYOM ANALİZİ
&
KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BESLENME REHBERİ

Mikrobiyomun gibi sen de eşsiz ve özelsin, bu sebeple kişiselleştirilmiş beslenme önerilerini hak ediyorsun. ENBIOSIS ile başlayacağın yolculuğunda sana özel sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam oluşturmak için mikrobiyom dünyanın kapısını aralayacağız. Yolculuğun için gerekli olan tüm bilgileri uzman diyetisyenlerimiz tarafından elde edeceksin. Kalıcı çözüm için adım atma sırası ise artık sende! Yenilenme yolcuğunuza hazır mısın?

Mikrobiyom Analizi İle Kendini Tanı
Sana Sunduğumuz Kişiselleştirilmiş Beslenme Önerilerini Takip Et
Dengeli Mikrobiyom Profiline Ulaş Ve Farkı Hisset!

ENBIOSIS SİNDİRİM SİSTEMİ HASTALIKLARINA ÇÖZÜM OLABİLİR Mİ?

ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ve Kişiselleştirilmiş Beslenme Rehberi Çölyak, IBS, Crohn, Laktoz ve Glüten intoleransı gibi mikrobiyom dengesinin bozulduğu rahatsızlıklarda sana tüketebileceğin en uygun besinlerle yol haritası çizer ve problemlerinin hafifletilmesine yardımcı olur!

ENBIOSIS MİKROBİYOM ANALİZİ İLE BAĞIRSAK SKORLARINI KEŞFET

Düzenli bir sindirim sistemi, mikrobiyom dengesine ulaşmakla gerçekleşir. Kolayca elde edeceğin mikrobiyom analiz raporu sayesinde bağırsağındaki bakterilerin miktarlarını ve dengesini keşfedebilir, bağırsak sağlık skorlarını öğrenebilirsin. İşte onlardan bazıları:

Vitamin Sentezi Vitamin Sentezi Skoru ile vitamin sentezinden sorumlu bakterilerinin durumunu öğrenebilirsin.
Laktoz Hassasiyeti Mikrobiyom kaynaklı laktoza karşı hassasiyet riskinizin ölçütüdür.
Glüten Hassasiyeti Glüten Hassasiyeti Skoru ile mikrobiyomuna dayalı glüten hassasiyet eğilimini öğrenebilirsin.
Şeker Tüketimi Şeker Tüketim Skoru ile mikrobiyomunun şeker tüketiminden ne ölçüde etkilendiğini öğrenebilirsin.
Yapay Tatlandırıcı Hasarı Yapay Tatlandırıcı Hasarı Skoru ile mikrobiyomunun yapay tatlandırıcı tüketiminden ne ölçüde etkilendiğini öğrenebilirsin.
Probiyotik Mikroorganizmalar Probiyotik Mikroorganizmalar Skoru ile mikrobiyomunda bulunan bu bakteri grubunun varlığı ve miktarı hakkında bilgi sahibi olabilirsin.
Bağırsak Hareketliliği Bağırsak Hareketliliği Skoru ile mikrobiyomunun bağırsak hareketliliğin üzerindeki potansiyel etkisini öğrenebilirsin.
Antibiyotik Hasarı Antibiyotik Hasarı Skoru ile mikrobiyomunda antibiyotik tüketimine bağlı olarak meydana gelen hasarı öğrenebilirsin.
Otoimmünite İndeksi Otoimmünite İndeksi Skoru ile otoimmün hastalıklara yönelik potansiyel riskini öğrenebilirsin.
Uyku Kalitesi Uyku Kalitesi Skoru ile mikrobiyomunun kaliteli bir uyku düzeni için ne kadar elverişli olduğunu öğrenebilirsin.
Mikrobiyom dünyanı keşfederek sorunlarının kaynağına inmek, sağlığını kontrol eden bakterilerinle tanışmak ve onları yönetmek artık senin elinde!

HOW DOES THE PROCESS WORK?

Mikrobiyom Sağlık Paketi l Süreç Nasıl İşler?

ENBIOSIS MİKROBİYOM ANALİZİ SİPARİŞİ

www.enbiosis.com 'dan sipariş ver, sana gelen kutudaki kod ile web sitesinden kaydını oluştur ve anket sorularını tamamla.

NUMUNE ALIMI

Kargo ile adresine teslim edilen Mikrobiyom Kitinin içerisinde yer alan adımları takip et ve mikrobiyom analizin için gerekli gaita numuneni kolayca al. Sonrasında numuneni kutuda yer alan adrese ücretsiz bir şekilde gönder.

LABORATUVAR ANALİZİ

Numunen Metagenom laboratuvarımızda işleme alınarak 16S rRNA yeni nesil dizileme yöntemi ile dizilenir. Elde edilen veriler yapay zeka algoritmalarımız ile ayrıntılı olarak analiz edilir ve raporlandırılır.

ENBIOSIS KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BESLENME REHBERİ

Raporların uzmanlarımız tarafından kontrol edildikten sonra sana ulaştırılır. Besin skorların ENBIOSIS diyetisyenleri tarafından yorumlanır ve diyetisyen takibi ile birlikte sana sunulur.

ENBIOSIS Bilim Kurulu
MİKROBİYOMUNU KEŞFET

Mikrobiyomun gibi sen de eşsiz ve özelsin, bu sebeple problemlerin için kişiselleştirilmiş çözüm önerileni hak ediyorsun. ENBIOISIS, tedavine destek olmak ve yaşam kaliteni arttırmak için her zaman yanında! 

ŞİMDİ DENE
Websitesini düzgün kullanabilmek için lütfen telefonunuzu dikey modda kullanınız.

Would you like to be aware of us?

You can subscribe to our newsletter to follow up-to-date news about ENBIOSIS and Microbiome.