BAKTERİLERİN VİRÜSE KARŞI!

Vücudunda ve daha çok da bağırsaklarında yaşayan trilyonlarca bakterinin seni dış tehditlere karşı koruduğunu biliyor muydun? Şimdi bakterilerini keşfetme ve bağışıklığını güçlendirme zamanı!

DETAYLI BİLGİ

BAKTERİLERİN VİRÜSE KARŞI!

Vücudunda ve daha çok da bağırsaklarında yaşayan trilyonlarca bakterinin seni dış tehditlere karşı koruduğunu biliyor muydun? Şimdi bakterilerini keşfetme ve bağışıklığını güçlendirme zamanı!

DETAYLI BİLGİ

BAĞIRSAKLARINDAN DOĞAN BAĞIŞIKLIK

Bağışıklık sistemimiz dışarıdan gelen tehditlere ve hastalık etkenlerine karşı vücudumuzu savunan en önemli güvencemizdir. Onun gücü ise içimizde yaşayan trilyonlarca mikroorganizmada gizlidir! Bağışıklığımızı eğiten, yönlendiren ve hastalıklara karşı direncimizi belirleyen onlar ve onların arasındaki dengedir. Kendi hücrelerimizin sayısından bile daha fazla olan bu canlıları ENBIOSIS ile keşfetmeye ne dersin?

MİKROBİYOM DÜNYASI

Mikroorganizma, bakteri, virüs, mantar… Bu kavramlar zihninde hastalık etkenlerini çağrıştırıyor olsa da aslında doğumundan bu yana bedenin bu canlılara sıcak bir yuva sunuyor! Bağırsağında yaşam süren bu mikroskobik canlıların oluşturduğu ekosisteme mikrobiyom denilir. Bilimsel çalışmalara konu olan bu canlıların birbiri arasındaki denge ise hastalıklara karşı kimin kazanan taraf olacağını belirler!

ENBIOSIS İLE MİKROBİYOMUNU KEŞFET

Sahip olduğumuz yeni nesil dizileme (NGS) teknolojisi ile mikrobiyomunu analiz ediyor ve mikrobiyom dünyanda neler olup bittiğini ortaya çıkarıyoruz! ENBIOSIS ile mikrobiyom dengeni, bağışıklık indeksini, probiyotiklerinin durumunu ve çok daha fazlasını öğrenebilirsin. Sürekli hasta olmaktan bıktıysan artık bağışıklığını kontrol eden bu mikroskobik canlıları yönetme zamanı gelmiş olabilir. İç dünyanın resmini görmeye hazır mısın?

DETAYLI BİLGİ

MİKROBİYOMUNU SANA ÖZEL BESİNLERLE YÖNET!

Bağırsağında yaşayan mikroorganizmaların da tıpkı senin gibi beslenmeye ihtiyacı var. Bu zamana kadar tükettiğin besinlerle onlara yeterince iyi bakamamış olabilirsin. Belki de seni koruyan vücudun için faydalı mikroorganizmaların sayısı azalmış olabilir. Artık ENBIOSIS ile mikroorganizmalarını dengeye kavuşturmak ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için mikrobiyomuna uygun besinleri öğrenmek çok kolay! Önce mikrobiyomunun durumunu analiz ediyor ardından yapay zeka teknolojisi ile mikroorganizmalarını dengelemen için tüketmen gereken besinleri saptıyoruz. Sana kalan tek şey ise besin skorların ile beslenmenin keyfini çıkarmak!

ENBIOSIS İLE BAĞIŞIKLIĞINI GÜÇLENDİRECEK BESİNLERİ ÖĞREN!

Besin Skorları:

Mikrobiyom sağlığı büyük bir oranda tükettiğin besinlerden etkilenmektedir. Mikrobiyom profiline göre sana özel hazırlanmış besin skorları ile sağlıklı bir mikrobiyom için tüketmen gereken besinleri keşfet!

İşte Senin Besinlerin!

Sık tüketmen gereken besinleri ifade eder.

Seninle Uyum İçinde Olan Besinler!

Dengeli ve çeşitli şekilde tüketmen gereken besinleri ifade eder.

Kaçınman Gereken Besinler!

Daha az tüketmen gereken besinleri ifade eder.

ENBIOSIS Kişiselleştirilmiş Beslenme Rehberini takip ederek bağırsak mikrobiyomunu dengele ve bağışıklık sistemini güçlendir!

ŞİMDİ DENE!
ENBIOSIS Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
En Güncel İçerik ve Haberler İçin Takipte Kal!

ENBIOSIS MİKROBİYOM SAĞLIK PAKETİ

Mikrobiyom Sağlık Paketi ile 1299 TL’ye 6 haftalık online diyet hizmetinin yanında mikrobiyom dünyanı keşfedebilir ve sana en uygun besinleri öğrenebilirsin.

Mikrobiyom Analiz Raporu

  • Mikrobiyom Çeşitliliği
  • Hastalıklara Yatkınlık
  • Bağırsak Skorları:
    Karbonhidrat, protein, yağ metabolizması, bağırsak haraketliliği, glüten ve laktoz hassasiyeti, mikrobiyom yaşı, antibiyotik hasarı, şeker tüketimi, yapay tatlandırıcı hasarı, probiyotik mikroorganizmalar, otoimmünite indeksi, uyku kalitesi skorları
  • Taksonomik Analiz
Kişiselleştirilmiş Beslenme Rehberi

  • Sana özel skorlanmış 240 adet besin
6 Haftalık Diyetisyen Takibi

  • ENBIOSIS diyetisyenleri tarafından kişiselleştirilmiş beslenme rehberine uygun bir şekilde planlanmış 6 haftalık diyet desteği

MİKROBİYOM ANALİZİ & KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BESLENME REHBERİ

Mikrobiyomun gibi sen de eşsiz ve özelsin! Bu sebeple kişiselleştirilmiş sağlık çözümlerini hak ediyorsun. ENBIOSIS ile başlayacağın bu yolculukta sana özel sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam oluşturmak için seninle birlikte mikrobiyom dünyasının kapısını aralayacağız. Yolculuğun için gerekli olan tüm bilgileri uzman diyetisyenlerimiz tarafından elde edeceksin. Kalıcı çözüm için adım atma sırası ise artık sende!

Mikrobiyom Analizi İle Kendini Tanı
Sana Sunduğumuz Kişiselleştirilmiş Beslenme Önerilerini
ENBIOSIS Diyetisyeni İle Takip Et
Dengeli Mikrobiyom Profiline Ulaş Ve Farkı Hisset!

SÜREÇ NASIL İŞLER?

ENBIOSIS MİKROBİYOM ANALİZİ SİPARİŞİ

www.enbiosis.com 'dan sipariş ver, sana gelen kutudaki kod ile web sitesinden kaydını oluştur ve anket sorularını tamamla.

NUMUNE ALIMI

Kargo ile adresine teslim edilen kutunun içerisinde yer alan adımları takip et ve mikrobiyom analizin için gerekli numuneni kolayca al. Sonrasında numuneni kutuda yer alan adrese ücretsiz bir şekilde gönder.

LABORATUVAR ANALİZİ

Numunen Metagenom laboratuvarımızda işleme alınarak 16S rRNA yeni nesil dizileme yöntemi ile dizilenir. Elde edilen veriler yapay zeka algoritmalarımız ile ayrıntılı olarak analiz edilir ve raporlandırılır.

ENBIOSIS KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BESLENME REHBERİ

Raporların uzmanlarımız tarafından kontrol edildikten sonra sana ulaştırılır. Besin skorların ENBIOSIS diyetisyenleri tarafından yorumlanır ve ücretsiz diyetisyen takibi ile birlikte sana sunulur.

BİLİM KURULU
ENBIOSIS İLE MİKROBİYOMUNU KEŞFET!

ENBIOSIS ile mikrobiyomunu keşfetmek ve bağışıklığını güçlendirmek senin elinde!

SATIN AL
Websitesini düzgün kullanabilmek için lütfen telefonunuzu dikey modda kullanınız.

BÜLTENE KAYIT OLUN

ENBIOSIS ile İlgili En Son Haberler,Yeni Teknolojiler ve İçerikler İçin Hemen Kaydolun!