Kronik kabızlık korkulu rüyan olmasın
Yaşam kaliteni doğrudan etkileyen kronik kabızlık problemin için ENBIOSIS yapay zeka temelli kişiye özel beslenme programı ile senin yanında! Evinin konforunda bağırsak bakteri analizini yaptır, sağlıklı bir sindirim sistemine merhaba de!
Şimdi Deneyimle
Kronik kabızlıkta 3 kat daha başarılı sonuç!
ENBIOSIS bağırsak analizi ve kişiye özel beslenme önerileri ile 6 hafta takip edilen hastalarda 3 kat iyileşme gözlemlendi.

Sen de detaylı bağırsak bakteri analizi, 6 haftalık diyetisyen takibi ve sana özel beslenme rehberi ile yaşadığın problemlere dur diyebilirsin!
azalma-biom-bg.svg
ENBIOSIS ile besinler ilacınız olsun
Bağırsak bakterilerinin dengesi büyük ölçüde tükettiğin besinlerle ilgilidir. ENBIOSIS ile sen de bağırsak bakterilerinin mevcut durumunu öğrenebilir ve onların ihtiyaç duyduğu besinleri tüketerek bağırsak floranı iyileştirebilirsin.

Gastroenteroloji Hastalıklarında ENBIOSIS

ENBIOSIS yapay zeka destekli mikrobiyom analizi ve kişiselleştirilmiş beslenme programıyla gastroenteroloji alanında başta Huzursuz Bağırsak Sendromu (IBS) olmak üzere, yaşam kalitenizi etkileyen pek çok rahatsızlığa çözüm buluyor.

ENBIOSIS'in tüm dünyada yankı uyandıran klinik çalışmasında, IBS hastalarının tedavisinde %78 başarı elde edildi. Alanında dünyanın en büyük uluslararası tıp buluşması olan Digestive Disease Week'te Prof. Dr. Tarkan Karakan'ın sunduğu klinik çalışmanın özeti, dünyaca ünlü American Gastroentorological Association'ın dergisi olan Gastroenteroloji'de yayınlandı.

Prof. Dr. Tarkan Karakan ve Doç. Dr. Tolga Yakar gibi, Türkiye'nin önemli gastroenterologlarıyla çalışan ENBIOSIS, yüksek teknolojiyle gücünden faydalanarak sunduğu çözümlerle gastroentoroloji hastalıkları için umut verici çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Mikrobiyom Sağlık Paketi

Bağırsak bakterilerini analiz ediyor ve yaşadığın problemlere destek olmak için bağırsaklarının ihtiyaç duyduğu besinleri sana sunuyoruz.

Mikrobiyom dünyanı keşfederek sorunlarının kaynağına inmek, sağlığını kontrol eden bakterilerinle tanışmak ve onları yönetmek artık senin elinde!

How It Works?

 • Ordering

  Order from www.enbiosis.com, sign up from the website with the code in your kit and complete the survey questions.

 • Sampling

  Follow the steps in the kit delivered by cargo to your address and easily take the sample required for your microbiome analysis. Then send it to the address in the box for free.

 • Laboratory Analysis

  Your sample is processed in our metagenome laboratory and sequenced with 16S rRNA next generation sequencing method. The resulting data is analyzed and reported in detail with our artificial intelligence algorithms.

 • Results

  Your reports will be checked by our experts and then delivered to you. Your results are interpreted by ENBIOSIS dieticians and presented to you with dietician follow-up specifically for the package you choose.

Mikrobiyomunu Keşfet, Beslenmeni Yönet,
Sağlığına Hükmet!

You can start your process by choosing the most suitable package for you on your personalized health journey with ENBIOSIS.

Microbiome Health Package
include/guide.price
 • Microbiome Analysis Report
 • Personalized Nutrition Guide
Buy