Huzursuzluk duyduğun bağırsak problemlerin için sana iyi gelen besinleri öğren!
Çözüm bulamadığın kronik kabızlık, ishal, ülseratif kolit ve crohn gibi rahatsızlıklarının arkasında bağırsak bakterilerin olabilir. ENBIOSIS ile bu hastalıklarına karşı bağırsaklarının ihtiyaç duyduğu besinleri öğrenebilir ve bağırsak bakterilerini dengeleyerek yaşadığın problemlerinden kurtulabilirsin.
Şimdi Deneyimle
Bağırsakların sağlığınla ilgili ne söylüyor?
Tükettiğin besinler, yaşam koşulların ve kullandığın ilaçların etkisi ile bağırsak bakterilerin bakterilerinin dengesi zamanla bozulabilir. Bu bozulmaya bağlı olarak hazımsızlık, gaz, şişkinlik, ishal ve kabızlık gibi problemler ortaya çıkabilir.

Sen de bu problemlerden şikayetçi isen bağırsak bakterilerinin sesini duyma zamanın gelmiş olabilir.
azalma-biom-bg.svg
ENBIOSIS ile besinler ilacınız olsun
Bağırsak bakterilerinin dengesi büyük ölçüde tükettiğin besinlerle ilgilidir. ENBIOSIS ile sen de bağırsak bakterilerinin mevcut durumunu öğrenebilir ve onların ihtiyaç duyduğu besinleri tüketerek bağırsak floranı iyileştirebilirsin.

Mikrobiyom Sağlık Paketi

Bağırsak bakterilerini analiz ediyor ve yaşadığın problemlere destek olmak için bağırsaklarının ihtiyaç duyduğu besinleri sana sunuyoruz.

Mikrobiyom dünyanı keşfederek sorunlarının kaynağına inmek, sağlığını kontrol eden bakterilerinle tanışmak ve onları yönetmek artık senin elinde!

How It Works?

 • Ordering

  Order from www.enbiosis.com, sign up from the website with the code in your kit and complete the survey questions.

 • Sampling

  Follow the steps in the kit delivered by cargo to your address and easily take the sample required for your microbiome analysis. Then send it to the address in the box for free.

 • Laboratory Analysis

  Your sample is processed in our metagenome laboratory and sequenced with 16S rRNA next generation sequencing method. The resulting data is analyzed and reported in detail with our artificial intelligence algorithms.

 • Results

  Your reports will be checked by our experts and then delivered to you. Your results are interpreted by ENBIOSIS dieticians and presented to you with dietician follow-up specifically for the package you choose.

Mikrobiyomunu Keşfet, Beslenmeni Yönet,
Sağlığına Hükmet!

You can start your process by choosing the most suitable package for you on your personalized health journey with ENBIOSIS.

Microbiome Health Package
include/guide.price
 • Microbiome Analysis Report
 • Personalized Nutrition Guide
Buy