FAZLA KİLOLARINA KALICI ÇÖZÜM BULMANIN ZAMANI GELDİ!

Kilo vermek için aç kaldığın, sana uymayan diyetlerle vakit harcadığın zamanların sonu sence de gelmedi mi? Sana en uygun besinleri öğrenerek kalıcı kilo kaybı sağlamak artık ENBIOSIS ile mümkün!

Hangi besinlerin iyi veya kötü olduğunu bir kenara bırakıp senin için en iyi olana odaklanmanın zamanı geldi!

Keşfet

FAZLA KİLOLARINA KALICI ÇÖZÜM BULMANIN ZAMANI GELDİ!

Kilo vermek için aç kaldığın, sana uymayan diyetlerle vakit harcadığın zamanların sonu sence de gelmedi mi? Sana en uygun besinleri öğrenerek kalıcı kilo kaybı sağlamak artık ENBIOSIS ile mümkün!

Hangi besinlerin iyi veya kötü olduğunu bir kenara bırakıp senin için en iyi olana odaklanmanın zamanı geldi!

Keşfet

KİLONU YÖNETEN BAKTERİLER

Bağırsaklarımız trilyonlarca bakteriye ev sahipliği yapmaktadır. Bu mikroskobik canlıların oluşturduğu ekosisteme mikrobiyom denir. Mikrobiyomunda yer alan bakteri gruplarına, onların çeşitliliğine ve dağılımına bakarak kilo almaya yatkınlığın ölçülebilir! Eğer verdiğin kiloları sık sık tekrar alıyorsan artık cevabı buldun demektir. Mikrobiyomundaki bakterilerin dengesini sağlamadan bu probleminden kalıcı olarak kurtulamayacağın ise bir gerçektir. ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ile mikrobiyomundaki seni sabote eden bakterilerin karakterini öğrenebilir ve sadece sana özel olarak hazırlanan Kişiselleştirilmiş Beslenme Rehberi ile mikrobiyomunu yönetebilirsin! Artık bedeninle barış ilan etmenin zamanı geldi!

ENBIOSISİ DENEYİMLE

Mikrobiyom Çeşitliliği:

Mikrobiyomunda bulunan bakteri ekosisteminin ne derece farklı cinslerden oluştuğunu ve dağılımlarının ne kadar homojen olduğunu gösterir.

Taksonomik Analiz:

Taksonomik analiz, mikrobiyomunda var olan bakterilerin cins, aile ve şube seviyesinde oranlarını gösterir.

Bağırsak Skorları:

Bağırsak haraketliliğinden mikrobiyom yaşına, karbonhidrat, yağ, protein metabolizmalarından uyku kalitene kadar 15 farklı modül üzerinden mevcut durumunu gösterir.

Yakın Profiller:

Veri tabanımızda yer alan mikrobiyom profilleri doğrultusunda, senin mikrobiyomuna en yakın profillerin yaşam tarzı ve sağlık durumu istatistiklerini gösterir.

Önemli Organizmalar:

Mikrobiyom sağlığında ve dengesinde öne çıkan mikroorganizmaların oranlarını gösterir.
ENBIOSIS Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
En Güncel İçerik ve Haberler İçin Takipte Kal!

BESİN SKORLARI İLE MİKROBİYOMUNU YÖNET

ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ile mikrobiyom karakterini öğrendikten sonra sıra onları istediğimiz yönde şekillendirmeye gelir. Neyse ki mikrobiyomunu düzene getirmen için tüketmen gereken besinleri biliyoruz! Sahip olduğumuz yapay zeka algoritmaları ile daha iyi bir mikrobiyom profili elde etmen için sıklıkla tüketmen veya sakınman gereken besinleri sana skorlamalarla birlikte sunuyoruz. Geriye kalan tek şey ise ENBIOSIS diyetisyenleri takibinde beslenmeni yönetip kendindeki farkı gözlemlemek!

SÜREÇ NASIL İŞLER?

ENBIOSIS MİKROBİYOM ANALİZİ SİPARİŞİ

www.enbiosis.com 'dan sipariş ver, sana gelen kutudaki kod ile web sitesinden kaydını oluştur ve anket sorularını tamamla.

NUMUNE ALIMI

Kargo ile adresine teslim edilen kutunun içerisinde yer alan adımları takip et ve mikrobiyom analizin için gerekli numuneni kolayca al. Sonrasında numuneni kutuda yer alan adrese ücretsiz bir şekilde gönder.

LABORATUVAR ANALİZİ

Numunen Metagenom laboratuvarımızda işleme alınarak 16S rRNA yeni nesil dizileme yöntemi ile dizilenir. Elde edilen veriler yapay zeka algoritmalarımız ile ayrıntılı olarak analiz edilir ve raporlandırılır.

ENBIOSIS KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BESLENME REHBERİ

Raporların uzmanlarımız tarafından kontrol edildikten sonra sana ulaştırılır. Besin skorların ENBIOSIS diyetisyenleri tarafından yorumlanır ve ücretsiz diyetisyen takibi ile birlikte sana sunulur.

Besin Skorları:

Mikrobiyom sağlığı büyük bir oranda tükettiğin besinlerden etkilenmektedir. Mikrobiyom profiline göre sana özel hazırlanmış besin skorları ile sağlıklı bir mikrobiyom için tüketmen gereken besinleri keşfet!

İşte Senin Besinlerin!

Sık tüketmen gereken besinleri ifade eder.

Seninle Uyum İçinde Olan Besinler!

Dengeli ve çeşitli şekilde tüketmen gereken besinleri ifade eder.

Kaçınman Gereken Besinler!

Daha az tüketmen gereken besinleri ifade eder.

Raporların uzmanlarımız tarafından kontrol edildikten sonra sana ulaştırılır. Besin skorların ENBIOSIS diyetisyenleri tarafından yorumlanır ve 6 haftalık ücretsiz diyetisyen takibi ile birlikte sana sunulur.

ENBIOSIS MİKROBİYOM SAĞLIK PAKETİ

Mikrobiyom Sağlık Paketi ile 1299 TL’ye 6 haftalık online diyet hizmetinin yanında mikrobiyom dünyanı keşfedebilir ve sana en uygun besinleri öğrenebilirsin.

Mikrobiyom Analiz Raporu

  • Mikrobiyom Çeşitliliği
  • Hastalıklara Yatkınlık
  • Bağırsak Skorları Karbonhidrat, protein, yağ metabolizması, bağırsak haraketliliği, glüten ve laktoz hassasiyeti, mikrobiyom yaşı, antibiyotik hasarı, şeker tüketimi, yapay tatlandırıcı hasarı, probiyotik mikroorganizmalar, otoimmünite indeksi, uyku kalitesi skorları
  • Taksonomik Analiz
Kişiselleştirilmiş Beslenme Rehberi

  • Sana özel skorlanmış 240 adet besin
6 Haftalık Diyetisyen Takibi

  • ENBIOSIS diyetisyenleri tarafından kişiselleştirilmiş beslenme rehberine uygun bir şekilde planlanmış 6 haftalık diyet desteği
BİLİM KURULU
MİKROBİYOMUNU KEŞFET!

Artık hangi besinlerin iyi veya kötü olduğunu bir kenara bırakıp senin için en iyi olana odaklanmanın zamanı geldi.

ENBIOSIS ile mikrobiyomunu keşfet, beslenmeni yönet, bedenine hükmet!

ŞİMDİ DENE!
Websitesini düzgün kullanabilmek için lütfen telefonunuzu dikey modda kullanınız.

BÜLTENE KAYIT OLUN

ENBIOSIS ile İlgili En Son Haberler,Yeni Teknolojiler ve İçerikler İçin Hemen Kaydolun!