SÜRDÜRÜLEBİLİR VE SAĞLIKLI YAŞAMIN ANAHTARI MİKROBİYOMUNDA GİZLİ

Mikrobiyomun kimlik kartın gibi sadece sana özgüdür. ENBIOSIS Kişiselleştirilmiş Beslenme Rehberi ile mikrobiyom dengeni sağlayabilir ve sağlıklı bir hayatın sırrını keşfedebilirsin.

Bize Ulaşın

SÜRDÜRÜLEBİLİR VE SAĞLIKLI YAŞAMIN ANAHTARI MİKROBİYOMUNDA GİZLİ

Mikrobiyomun kimlik kartın gibi sadece sana özgüdür. ENBIOSIS Kişiselleştirilmiş Beslenme Rehberi ile mikrobiyom dengeni sağlayabilir ve sağlıklı bir hayatın sırrını keşfedebilirsin.

Bize Ulaşın

BEDENİNDEKİ EKOSİSTEM: MİKROBİYOM

İyi bir uyku kalitesi, güçlü bir bağışıklık sistemi, sağlıklı bir cilt, huzurlu bir bağırsak ve kilo kontrolü… Dengeli bir mikrobiyom profili ile bunların hepsine sahip olabilirsin! Bağırsaklarımız trilyonlarca bakteriye ev sahipliği yapmaktadır. Bu mikroskobik canlılar, onların genetik materyalleri, genom ürünleri ve çevreyle etkileşimleri bir bütün olarak mikrobiyomu oluşturur.

Çeşitliliği yüksek ve dengeli bir mikrobiyom, metabolik sorunlar, otoimmün hastalıklar, sindirim sistemiyle ilişkilendirilmiş hastalıklar ve mental sorunlar başta olmak üzere birçok hastalığa karşı bizi korur, fizyolojik ve psikolojik iyileşmeye katkı sağlayarak mevcut yaşam kalitemizi arttırır. ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ve Kişiselleştirilmiş Beslenme Rehberi ile tüm bunlara ulaşmak artık çok kolay! 

HEPİMİZ BİBİRİMİZDEN FARKLIYSAK AYNI BESLENME ÖNERİLERİNİ UYGULAYABİLİR MİYİZ?

Mikrobiyom dünyası insan genomundan farklı olarak parmak izleri gibi sadece kişiye özeldir. Mikrobiyomun vücudunun besinlere verdiği tepkide önemli rol oynar. Bu sebeple bir kişiye faydalı olan bir besin başka bir kişi için faydalı olmayabilir. ENBIOSIS Mikrobiyom Analiz Raporu vücudunun hangi besinlere ihtiyaç duyduğunu öğrenmenin ilk adımıdır.

ENBIOSIS Kişiselleştirilmiş Beslenme Rehberi ise bağırsak mikrobiyomunu homojen bir zenginliğe ve çeşitliliğe ulaştırman için daha sık veya daha az tüketmen gereken besinleri sana sunar. Ayrıca sürdürülebilir ve sağlıklı bir yaşam için yol gösterir. Bu sayede sana en uygun besinleri öğrenerek beslenmeni yönetebilirsin.

Besin Skorları:

Mikrobiyom sağlığı büyük bir oranda tükettiğin besinlerden etkilenmektedir. Mikrobiyom profiline göre sana özel hazırlanmış besin skorları ile sağlıklı bir mikrobiyom için tüketmen gereken besinleri keşfet!

İşte Senin Besinlerin!

Sık tüketmen gereken besinleri ifade eder.

Seninle Uyum İçinde Olan Besinler!

Dengeli ve çeşitli şekilde tüketmen gereken besinleri ifade eder.

Kaçınman Gereken Besinler!

Daha az tüketmen gereken besinleri ifade eder.

ENBIOSIS Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
En Güncel İçerik ve Haberler İçin Takipte Kal!
MİKROBİYOM ANALİZİ
&
KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BESLENME REHBERİ

Mikrobiyomun gibi sen de eşsiz ve özelsin, bu sebeple kişiselleştirilmiş beslenme önerilerini hak ediyorsun. ENBIOSIS ile başlayacağın yolculuğunda sana özel sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam oluşturmak için mikrobiyom dünyanın kapısını aralayacağız. Yolculuğun için gerekli olan tüm bilgileri uzman diyetisyenlerimiz tarafından elde edeceksin. Kalıcı çözüm için adım atma sırası ise artık sende! Yenilenme yolcuğunuza hazır mısın?

Mikrobiyom Analizi İle Kendini Tanı
Sana Sunduğumuz Kişiselleştirilmiş Beslenme Önerilerini Takip Et
Dengeli Mikrobiyom Profiline Ulaş Ve Farkı Hisset!
ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ile mikrobiyomunu keşfet, beslenmeni yönet, sağlına hükmet!

ŞİMDİ KEŞFET
SÜREÇ NASIL İŞLER?

ENBIOSIS MİKROBİYOM ANALİZİ SİPARİŞİ

www.enbiosis.com 'dan sipariş ver, sana gelen kutudaki kod ile web sitesinden kaydını oluştur ve anket sorularını tamamla.

NUMUNE ALIMI

Kargo ile adresine teslim edilen kutunun içerisinde yer alan adımları takip et ve mikrobiyom analizin için gerekli numuneni kolayca al. Sonrasında numuneni kutuda yer alan adrese ücretsiz bir şekilde gönder.

LABORATUVAR ANALİZİ

Numunen Metagenom laboratuvarımızda işleme alınarak 16S rRNA yeni nesil dizileme yöntemi ile dizilenir. Elde edilen veriler yapay zeka algoritmalarımız ile ayrıntılı olarak analiz edilir ve raporlandırılır.

ENBIOSIS KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BESLENME REHBERİ

Raporların uzmanlarımız tarafından kontrol edildikten sonra sana ulaştırılır. Besin skorların ENBIOSIS diyetisyenleri tarafından yorumlanır ve ücretsiz diyetisyen takibi ile birlikte sana sunulur.

BİLİM KURULU
BASINDA BİZ
ENBIOSIS İLE BESLENMENİ YÖNET

Artık hangi besinlerin iyi veya kötü olduğunu bir kenara bırakıp senin için en iyi olana odaklanmanın zamanı geldi. ENBIOSIS Kişiselleştirilmiş Beslenme Rehberi ile mikrobiyomunu keşfet, beslenmeni yönet!

SATIN AL
Websitesini düzgün kullanabilmek için lütfen telefonunuzu dikey modda kullanınız.

BÜLTENE KAYIT OLUN

ENBIOSIS ile İlgili En Son Haberler,Yeni Teknolojiler ve İçerikler İçin Hemen Kaydolun!