ONLINE DİYETTE YENİ ÇAĞ: ENBIOSIS MİKROBİYOM DİYETİ İLE SAĞLIĞINI YÖNET!

ENBIOSIS sadece sana özel bir diyet sunmak için laboratuvarı evine getirir. Sen de 6 haftalık online diyet yolculuğunda mikrobiyom dünyanı ve mikrobiyomuna özel skorlanmış 240 adet besini keşfet, sağlığını yönet!

Hemen Satın Al

ONLINE DİYETTE YENİ ÇAĞ: ENBIOSIS MİKROBİYOM DİYETİ İLE SAĞLIĞINI YÖNET!

ENBIOSIS sadece sana özel bir diyet sunmak için laboratuvarı evine getirir. 6 haftalık online diyet yolculuğunda mikrobiyom dünyanı ve sana özel skorlanmış 240 adet besini keşfet, sağlığını yönet!

Hemen Satın Al
ENBIOSIS Biotechnology

MİKROBİYOM NEDİR?

Vücudumuz doğduğumuz andan itibaren bize eşlik eden sağlığımız ve yaşam kalitemiz üzerinde tartışılmaz öneme sahip olan trilyonlarca mikroorganizmaya ev sahipliği yapmaktadır. Bu mikroskobik canlılar ile birlikte genetik materyalleri, çevreyle etkileşimleri ve yaşadıkları habitatın bütünü mikrobiyomu oluşturur. Mikrobiyomun çok büyük kısmı bakterilerden oluşmaktadır. Bu sebeple, bakterilerimizin dağılımı ve çeşitliliği mikrobiyom dengesinde kritik bir öneme sahiptir.

SANA EN UYGUN DİYETİ MİKROBİYOMUN SÖYLER!

Mikrobiyom dünyası insan genomundan farklı olarak parmak izleri gibi sadece kişiye özeldir. Mikrobiyomun vücudunun besinlere verdiği tepkide önemli rol oynar. Bu sebeple bir kişiye faydalı olan bir besin başka bir kişi için faydalı olmayabilir. ENBIOSIS ile online diyet hizmeti eşliğinde mikrobiyomuna göre beslen, farkı hisset!

ENBIOSIS MİKROBİYOMA ÖZEL ONLINE DİYET SERVİSİ

ENBIOSIS sana en uygun diyeti bulmak için öncelikle dışkı numunenden alınan mikrobiyom örneğini analiz eder ve mikrobiyomunu sağlıklı hale getirmen için tüketmen gereken besinleri sunar. ENBIOSIS kiti ile mikrobiyom analizin için gerekli olan numuneyi herhangi bir hastaneye, kliniğe gitmene gerek kalmadan evinde kolayca alırsın. Sonuçlarının çıkmasının ardından 6 hafta boyunca ENBIOSIS diyetisyenleri tarafından takip edilir ve sana özel hazırlanmış mikrobiyom diyeti ile sonuca ulaşırsın!

3 Kolay Adım İle ENBIOSIS Online Diyete Başla

1
  • Evine gönderilen kit yardımı ile gaita numuneni kolayca al.
2
  • Numunen ENBIOSIS tarafından analiz edilir ve mikrobiyom sağlığın için tüketmen gereken besinler skorlanır.
3
  • ENBIOSIS diyetisyenleri ile online görüşmelerin başlar, sana özel besinler ile mikrobiyom diyetin oluşturulur.
Call Us For More Information About ENBIOSIS
Stay Followed For The Latest Content and News!
ENBIOSIS MİKROBİYOM DİYETİ

Sağlıklı bir mikrobiyoma sahip olabilmen için sana özel besinlerle hazırlanmış mikrobiyom diyeti ve diyetisyen takibi ile sahip olabileceklerin:

Kilo Kontrolü Mikrobiyom metabolik regülasyonda koruyucu işlevlere sahiptir. Dengeli ve sağlıklı bir mikrobiyom verilen kiloların kalıcı olmasını sağlar.
Güçlü Bağışıklık Sistemi Mikrobiyom hem immün savunmayı uyaran metabolitler salgılayarak hem de bağırsak bariyerini koruyarak vücut savunmasında immün sistemi etkiler. Sağlıklı bir mikrobiyom güçlü bir bağışıklığa sahip olmanı sağlar.
Sağlıklı Sindirim Sistemi Mikrobiyom patojen bakterilerin bağırsak çeperine kolonize olmasını engeller, sindirim sistemi hastalıklarına karşı koruyucu rol oynar. Sağlıklı bir mikrobiyom düzenli çalışan sindirim sistemi demektir.
Cilt Sağlığı Mikrobiyom ürettiği metabolitler ile cilt sağlığının korunmasına ve cilt problerinin azaltılmasına yardımcı olur. Sağlıklı bir mikrobiyom pürüzsüz bir cilt için elzemdir.
Uyku Kalitesi Mikrobiyom tarafından sentezlenen veya dolaylı olarak sentezlenmesi sağlanan metabolitler ile uyku kalitesi yakından ilişkilidir. Sağlıklı bir mikrobiyom, uyku kalitesinin arttırılmasını sağlar.
Mental Sağlık Mikrobiyom ve beyin arasındaki çift yönlü bir iletişim ağı mevcuttur. Mikrobiyomundaki bakteriler ürettikleri metabolitler ile duygularını ve düşüncelerini etkileyebilir. Sağlıklı bir mikrobiyom mental sağlık için önemlidir.

ENBIOSIS MİKROBİYOM SAĞLIK PAKETİ

Bağırsağındaki bakteri dünyasını keşfederek kendi sağlık yolculuğuna başlamaya hazır mısın?

Mikrobiyom Sağlık Paketi
1499 TL 999 TL

Şimdi bağırsağındaki bakteri dünyasını keşfetmenin ve kendin için en sağlıklı besinleri öğrenmenin tam zamanı!

  • Mikrobiyom Analiz Raporu sayesinde bağırsak bakterilerin ile tanış
  • Kişiselleştirilmiş Beslenme Rehberi ile sana en uygun besinleri öğren
Mikrobiyom Sağlık Paketi Premium
1999 TL 1499 TL

Kendini keşfetme yolculuğunda ENBIOSIS diyetisyenleri ile sürece adapte olmak artık çok daha kolay!

  • Mikrobiyom Sağlık Paketi ile kendini keşfet
  • ENBIOSIS Diyetisyen Desteği ile 6 hafta boyunca beslenmeni yönet
ENBIOSIS Bilim Kurulu
ENBIOSIS İLE ONLINE TAKİPLİ MİKROBİYOM DİYETİNİ KEŞFET

Mikrobiyom analizi ile sana en uygun besinleri öğren, 6 haftalık diyetisyen desteği ile sağlığını yönet!

SATIN AL
Websitesini düzgün kullanabilmek için lütfen telefonunuzu dikey modda kullanınız.

Would you like to be aware of us?

You can subscribe to our newsletter to follow up-to-date news about ENBIOSIS and Microbiome.