ENBIOSIS İLE MİKROBİYOMUNU KEŞFETME ZAMANI GELDİ!

Mikrobiyom dünyanı keşfederek sorunlarının kaynağına inmek, sağlığını kontrol eden bakterilerinle tanışmak ve onları yönetmek artık senin elinde!

Hemen Satın Al

ENBIOSIS İLE MİKROBİYOMUNU KEŞFETME ZAMANI GELDİ!

Mikrobiyom dünyanı keşfederek sorunlarının kaynağına inmek, sağlığını kontrol eden bakterilerinle tanışmak ve onları yönetmek artık senin elinde!

Hemen Satın Al
ENBIOSIS Biotechnology

MİKROBİYOM NEDİR ?

Vücudumuz doğduğumuz andan itibaren bize eşlik eden, sağlığımız ve yaşam kalitemiz üzerinde tartışılmaz öneme sahip trilyonlarca mikroorganizmaya ev sahipliği yapmaktadır. Bu mikroskobik canlılar ile birlikte genetik materyalleri, çevreyle etkileşimleri ve yaşadıkları habitatın bütünü mikrobiyomu oluşturur. Mikrobiyomunun çok büyük kısmı bakterilerden oluşmaktadır. Bu sebeple, bakterilerinin dağılımı ve çeşitliliği mikrobiyom dengesinde kritik bir öneme sahiptir.

ENBIOSIS MİKROBİYOM ANALİZİ İLE KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BESLENMENİN GÜCÜ

Mikrobiyomunun çeşitliliği ve dengesi sağlık durumun hakkında önemli ipuçları vermektedir. Yaşam tarzının ve çevresel faktörlerin etkisi ile zamanla mikrobiyomun değişir ve sana özgü bir yapıya dönüşür. Bu değişimler sağlık durumunu olumlu veya olumsuz yönde etkileyebilir. ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ile mikrobiyom profilinin sağlık durumunu öğrenebilir ve sana sunduğumuz Kişiselleştirilmiş Beslenme Rehberi ile mikrobiyomunu sağlıklı hale getirecek olan besinleri öğrenebilirsin!

Call Us For More Information About ENBIOSIS
Stay Followed For The Latest Content and News!

ENBIOSIS MİKROBİYOM ANALİZİ VE KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BESLENME REHBERİ İLE FARKI HİSSEDİN

Kolayca elde edeceğin Mikrobiyom Analiz Raporu sayesinde bağırsağındaki bakterilerin miktarlarını ve dengesini keşfedebilir, bağırsak skorlarını öğrenebilirsin! İşte onlardan bazıları:

Vitamin Sentezi Vitamin Sentezi Skoru ile vitamin sentezinden sorumlu bakterilerinin durumunu öğrenebilirsin.
Laktoz Hassasiyeti Laktoz Hassasiyeti Skoru ile mikrobiyomuna dayalı laktoz hassasiyet eğilimini öğrenebilirsin.
Glüten Hassasiyeti Glüten Hassasiyeti Skoru ile mikrobiyomuna dayalı glüten hassasiyet eğilimini öğrenebilirsin.
Şeker Tüketimi Şeker Tüketim Skoru ile mikrobiyomunun şeker tüketiminden ne ölçüde etkilendiğini öğrenebilirsin.
Yapay Tatlandırıcı Hasarı Yapay Tatlandırıcı Hasarı Skoru ile mikrobiyomunun yapay tatlandırıcı tüketiminden ne ölçüde etkilendiğini öğrenebilirsin.
Probiyotik Mikroorganizmalar Probiyotik Mikroorganizmalar Skoru ile mikrobiyomunda bulunan bu bakteri grubunun varlığı ve miktarı hakkında bilgi sahibi olabilirsin.
Bağırsak Hareketliliği Bağırsak Hareketliliği Skoru ile mikrobiyomunun bağırsak hareketliliğin üzerindeki potansiyel etkisini öğrenebilirsin.
Antibiyotik Hasarı Antibiyotik Hasarı Skoru ile mikrobiyomunda antibiyotik tüketimine bağlı olarak meydana gelen hasarı öğrenebilirsin.
Otoimmünite İndeksi Otoimmünite İndeksi Skoru ile otoimmün hastalıklara yönelik potansiyel riskini öğrenebilirsin.
Uyku Kalitesi Uyku Kalitesi Skoru ile mikrobiyomunun kaliteli bir uyku düzeni için ne kadar elverişli olduğunu öğrenebilirsin.
Mikrobiyom dünyanı keşfederek sorunlarının kaynağına inmek, sağlığını kontrol eden bakterilerinle tanışmak ve onları yönetmek artık senin elinde!

KİMLER ENBIOSIS MİKROBİYOM ANALİZİ YAPTIRMALIDIR?

Tüm hastalıklar bağırsakta başlar. Bağırsak hasta ise vücudun geri kalanı da hastadır. Hipokrat

Mikrobiyomundaki çeşitliliğin azalması ve dengesinin bozulması ile ortaya çıkan disbiyozis; sindirim sistemi hastalıkları, besin hassasiyetleri, otoimmün hastalıklar, obezite, cilt problemleri, düşük uyku kalitesi ve mental rahatsızlıklar ile ilişkilidir. Sen de bu sağlık problemlerinden muzdaripsen mikrobiyom analizi yaptırmanın zamanı gelmiş olabilir!

SÜREÇ NASIL İŞLER?
Mikrobiyom Sağlık Paketi l Süreç Nasıl İşler?

ENBIOSIS MİKROBİYOM ANALİZİ SİPARİŞİ

www.enbiosis.com 'dan sipariş ver, sana gelen kutudaki kod ile web sitesinden kaydını oluştur ve anket sorularını tamamla.

NUMUNE ALIMI

Kargo ile adresine teslim edilen Mikrobiyom Kitinin içerisinde yer alan adımları takip et ve mikrobiyom analizin için gerekli gaita numuneni kolayca al. Sonrasında numuneni kutuda yer alan adrese ücretsiz bir şekilde gönder.

LABORATUVAR ANALİZİ

Numunen Metagenom laboratuvarımızda işleme alınarak 16S rRNA yeni nesil dizileme yöntemi ile dizilenir. Elde edilen veriler yapay zeka algoritmalarımız ile ayrıntılı olarak analiz edilir ve raporlandırılır.

ENBIOSIS KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BESLENME REHBERİ

Raporların uzmanlarımız tarafından kontrol edildikten sonra sana ulaştırılır. Besin skorların ENBIOSIS diyetisyenleri tarafından yorumlanır ve diyetisyen takibi ile birlikte sana sunulur.

MİKROBİYOM ANALİZİ
&
KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BESLENME REHBERİ

ENBIOSIS kapsamlı bir sağlık paketi sunarak sorunun kaynağına iner ve sizin için kalıcı çözüm önerileri oluşturur.

Mikrobiyom Analizi İle Kendini Tanı
Sana Sunduğumuz Kişiselleştirilmiş Beslenme Önerilerini Takip Et
Dengeli Mikrobiyom Profiline Ulaş Ve Farkı Hisset!
ENBIOSIS Bilim Kurulu
MİKROBİYOMUNU KEŞFET

Sürdürülebilir ve sağlıklı bir yaşamın anahtarı mikrobiyomunda gizli. ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ile bu dünyayı keşfetmek artık senin elinde!

ŞİMDİ DENE
Websitesini düzgün kullanabilmek için lütfen telefonunuzu dikey modda kullanınız.

Would you like to be aware of us?

You can subscribe to our newsletter to follow up-to-date news about ENBIOSIS and Microbiome.