PARTNERLİK

ENBIOSIS sahip olduğu biyoteknoloji altyapısı sayesinde, mikrobiyom temelli sağlık hizmetleri sağlamak isteyen şirketler için yapay zekâ teknolojisi sunar.

Partner Ol

ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ İLE MİKROBİYOTAYI KEŞFEDİN!

Sağlık partnerlerimize mikrobiyom uygulamalarında önleyici ve tedavi çözümleri sunan Türkiye'deki ilk şirket olan ENBIOSIS her aşamada gelişmiş teknolojilerden destek alıyor.

ENBIOSIS bilim ve teknolojinin geldiği son noktada, geliştirdiği algoritmalar ile mikrobiyom dünyasına yönelik kapsamlı raporlar sunarak sindirim sistemi hastalıklarından obeziteye, cilt rahatsızlıklarından bağışıklık sistemi hastalıklarına kadar birçok kronik hastalığın tanı ve tedavisinde destek çözüm sağlıyor.

Siz de bu ailede yerinizi alarak danışanlarınıza/hastalarına mikrobiyom temelli kişiselleştirilmiş yaklaşımlar sağlayın, ENBIOSIS'in gelişmiş teknolojisinden faydalanın.

"HER AŞAMADA TEKNOLOJİDEN DESTEK ALIYORUZ"

Yaş Kimya Analiz Laboratuvarı

Mikrobiyomu son teknoloji ile inceliyor, tercüme ediyor ve anlamlandırıyoruz. Moleküler düzeyde mikrobiyom bilgisi elde etmek ve gözlem yapabilmek için NGS (Next Generation Sequencing) teknolojisini kullanıyoruz.

KuruLaboratuvar

ENBIOSIS mikrobiyom hakkında derinlemesine bilgi elde edebilmek için sağlık informatiğini ve mikrobiyom biyoinformatiğini harmanlar. Bu aşamada ENBIOSIS algoritmaları devreye girer ve mikrobiyom kaynaklı sağlık sorunları için en etkili çözüm yolu ortaya konur.

MİKROBİYOM BAZLILİKİT-BİYOPSİ

Mikrobiyom analiziniz bize sağlığınıza dair çok önemli bilgiler sağlıyor.

Biz de ihtiyacınız olan çözümü en mükemmel şekilde sunmak için her aşamada gelişmiş teknolojinin gücünden faydalanıyoruz. Dışkı, balgam, idrar, kan gibi kolayca toplanabilen vücut sıvıları, mikrobiyom biyobelirteçleri kullanılarak, hastalıkları erken aşamalarda araştırmak ve teşhis etmek için yeterlidir. Mikrobiyom bazlı likit biyopsi ile numuneleri en güvenli şekilde inceleyip, en doğru sonuca ulaşıyoruz.

ENBIOSIS yapay zeka işletim sistemi, yeni hastalık biyobelirteçleri keşfedildikçe kullanıcılara sürekli elektronik kontroller sunar. Faz-çalışma hattındaki mevcut teşhis çözümleri göğüs kanseri (kan örnekleri kullanılarak), akciğer kanseri (balgam ve kan örnekleri kullanılarak), prostat kanseri (kan ve idrar örnekleri kullanılarak) ve koroner arter hastalığı (kan örnekleri kullanılarak) gibi pek çok sorunun erken tanılanmasında önemli bir rol oynar.

ENBIOSIS İLE İŞ BİRLİĞİ

Mikrobiyom dünyasını yapay zekanın gücünden faydalanarak keşfetmenizi sağlayan gelişmiş teknolojimiz ile ihtiyacınıza en uygun çözümle destek sunuyoruz.

HASTANELER

ENBIOSIS yapay zeka temelli mikrobiyom analizi ile yeni nesil sağlık çözümlerinde ihtiyacınız olan hizmeti A’dan Z’ye sunar.

DOKTORLAR & DİYETİSYENLER

ENBIOSIS tüm tanı ve teşhis süreçlerinde yanınızda. Çözüm kitleri ve yapay zeka algoritmalarıyla tedavide en büyük destekçiniz.

LABORATUVARLAR

ENBIOSIS tanı kitleri ve yapay zeka algoritmaları ile test ve analiz süreçlerinde en güvenilir çözüm ortağınız.