IBS İLE MÜCADELENDE ARTIK YALNIZ DEĞİLSİN!

Hayatının kontrolünü eline almanın zamanı geldi! IBS problemini çözmeye çalışırken hangi besinleri tüketmen gerektiği konusunda yolunu kaybettiysen ENBIOSIS rehberin olmak için senin yanında!

Hemen Satın Al

IBS İLE MÜCADELENDE ARTIK YALNIZ DEĞİLSİN!

Hayatının kontrolünü eline almanın zamanı geldi! IBS problemini çözmeye çalışırken hangi besinleri tüketmen gerektiği konusunda yolunu kaybettiysen ENBIOSIS rehberin olmak için senin yanında!

Hemen Satın Al
Enbiosis İle Mikrobiyomunu Keşfet!

İLAÇLAR, PROBİYOTİKLER, DİYETLER…
PEKİ HANGİSİ SENİN İÇİN DOĞRU?

Dünya nüfusunun yaklaşık %15’i seninle aynı problemleri yaşıyor. Karın ağrısı, değişen dışkılama alışkanlıkları ve sosyal ortamdan uzaklaşma… Bunlar sana tanıdık geldi mi? IBS semptomlarının gerçekleşme sıklığının ve şiddetinin kişiden kişiye değiştiği durumlarda sana sunulan çözüm önerilerinin diğerleri ile aynı olması bu hastalığını tedavi edememe sebebin olabilir.

HANGİ BESİNLERİN SANA UYGUN OLDUĞUNUN CEVABI İNTERNETTE DEĞİL BAĞIRSAKLARINDA!

Bağırsaklarının trilyonlarca bakteriye ev sahipliği yaptığını biliyor muydun? Peki ya bu bakterilerin IBS semptomların ile ilişkili olduğunu? Yapılan araştırmalar IBS hastaları ile sağlıklı bireylerin bağırsaklarında yer alan bakteri türleri arasında ciddi farklılıklar olduğunu bildirmektedir. Yani sancılı karın ağrıların, şişkinlik şikayetlerin ve hayat kaliteni etkileyen bağırsak haraketliliğindeki değişim aslında içinde yaşayan mikroskobik canlıların miktarı, cinsi ve dağılımı ile ilintilidir. Bu canlılarının oluşturduğu ekosistemi yani mikrobiyomunu dengelemek onların hangi besinlere ihtiyacı olduğunu bilmekle mümkündür!

Besin Skorları:

Mikrobiyom sağlığı büyük bir oranda tükettiğin besinlerden etkilenmektedir. Mikrobiyom profiline göre sana özel hazırlanmış besin skorları ile sağlıklı bir mikrobiyom için tüketmen gereken besinleri keşfet!

İşte Senin Besinlerin!

Sık tüketmen gereken besinleri ifade eder.

Seninle Uyum İçinde Olan Besinler!

Dengeli ve çeşitli şekilde tüketmen gereken besinleri ifade eder.

Kaçınman Gereken Besinler!

Daha az tüketmen gereken besinleri ifade eder.

ENBIOSIS ile evde kolayca alacağın numunen sayesinde bağırsaklarında neler olup bittiğini öğrenebilir ve bakterilerini optimize edecek besinlerin hangileri olduğunu keşfedebilirsin. ENBIOSIS diyetisyenleri tedavine destek olacak bu süreçte senin yanında!

Bize Ulaşın
Call Us For More Information About ENBIOSIS
Stay Followed For The Latest Content and News!

ENBIOSIS MİKROBİYOM SAĞLIK PAKETİ

Bağırsağındaki bakteri dünyasını keşfederek kendi sağlık yolculuğuna başlamaya hazır mısın?

Mikrobiyom Sağlık Paketi
1499 TL 999 TL

Şimdi bağırsağındaki bakteri dünyasını keşfetmenin ve kendin için en sağlıklı besinleri öğrenmenin tam zamanı!

  • Mikrobiyom Analiz Raporu sayesinde bağırsak bakterilerin ile tanış
  • Kişiselleştirilmiş Beslenme Rehberi ile sana en uygun besinleri öğren
Mikrobiyom Sağlık Paketi Premium
1999 TL 1499 TL

Kendini keşfetme yolculuğunda ENBIOSIS diyetisyenleri ile sürece adapte olmak artık çok daha kolay!

  • Mikrobiyom Sağlık Paketi ile kendini keşfet
  • ENBIOSIS Diyetisyen Desteği ile 6 hafta boyunca beslenmeni yönet

MİKROBİYOM ANALİZİ & KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BESLENME REHBERİ

Mikrobiyomun gibi sen de eşsiz ve özelsin! Bu sebeple kişiselleştirilmiş sağlık çözümlerini sen de hak ediyorsun. ENBIOSIS ile başlayacağın bu yolculukta sana özel sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam oluşturmak için seninle mikrobiyom dünyasının kapısını aralayacağız. Yolculuğun için gerekli olan tüm bilgileri uzman diyetisyenlerimiz tarafından elde edeceksin. Kalıcı çözüm için adım atma sırası ise artık sende!

Mikrobiyom Analizi İle Kendini Tanı
Sana Sunduğumuz Kişiselleştirilmiş Beslenme Önerilerini
ENBIOSIS Diyetisyeni İle Takip Et
Dengeli Mikrobiyom Profiline Ulaş Ve Farkı Hisset!

SÜREÇ NASIL İŞLER?

Mikrobiyom Sağlık Paketi l Süreç Nasıl İşler?

ENBIOSIS MİKROBİYOM ANALİZİ SİPARİŞİ

www.enbiosis.com 'dan sipariş ver, sana gelen kutudaki kod ile web sitesinden kaydını oluştur ve anket sorularını tamamla.

NUMUNE ALIMI

Kargo ile adresine teslim edilen Mikrobiyom Kitinin içerisinde yer alan adımları takip et ve mikrobiyom analizin için gerekli gaita numuneni kolayca al. Sonrasında numuneni kutuda yer alan adrese ücretsiz bir şekilde gönder.

LABORATUVAR ANALİZİ

Numunen Türkiye’nin en kapsamlı araştırma merkezi olan Genom ve Kök Hücre Merkezi’nde işleme alınarak 16S rRNA yeni nesil dizileme yöntemi ile dizilenir. Elde edilen veriler yapay zeka algoritmalarımız ile ayrıntılı olarak analiz edilir ve raporlandırılır.

ENBIOSIS KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BESLENME REHBERİ

Raporların uzmanlarımız tarafından kontrol edildikten sonra sana ulaştırılır. Besin skorların ENBIOSIS diyetisyenleri tarafından yorumlanır ve diyetisyen takibi ile birlikte sana sunulur.

ENBIOSIS Bilim Kurulu
ENBIOSIS İLE KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ SAĞLIĞI KEŞFET!

Artık tedavini kişiselleştirerek senin için en iyi olana odaklanma zamanı geldi! ENBIOSIS ile kişiselleştirilmiş sağlığın kapısını arala!

SATIN AL
Websitesini düzgün kullanabilmek için lütfen telefonunuzu dikey modda kullanınız.

Would you like to be aware of us?

You can subscribe to our newsletter to follow up-to-date news about ENBIOSIS and Microbiome.