Kitinizi nasıl kaydedeceğinizi öğrenin

Enbiosis gut microbiome test kit

Hoş geldiniz! Kitinizi aldığınızda mümkün olan en kısa sürede kaydettirmenizi öneririz. İşte nedeni:

  • Doğru kimlik tespiti sağlar
  • Anketi tamamlamanıza ve sonuçlarınıza erişmenize olanak tanır

Kitin içinde sağlanan adımları takip ederek kolayca kaydolabilirsiniz, ancak burada olduğunuz için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

Adım 1: Kit Kodunu Girin

Kutunun üzerindeki QR kodunu bulun veya https://app.enbiosis.com/registerkitcode adresini ziyaret edin. Kit kodunuzu doğru bir şekilde girin. Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen kodu tekrar kontrol edin ve yeniden deneyin.

Enbiosis register your kit form
Enbiosis register your kit form

Adım 2: E-posta Adresinizi ve Şifrenizi Girin

Kit kodunuzu girdikten sonra, sonuçlarınıza erişmek için bir hesap oluşturmanız gerekecek. Bunun için e-posta adresinizi ve şifrenizi sağlamanız gerekecek.

Adım 3: Anketi Tamamlayın

Örnek veriye dayalı doğru analizler üretmek için, yaşınız, kilonuz, boyunuz ve daha fazlası gibi bazı önemli bilgilere ihtiyacımız var. Lütfen anketi elinizden geldiğince tamamlayın. Soruları tamamen dürüstlükle cevaplamaktan çekinmeyin, verileriniz güvende.

Enbiosis questionnaire

Adım 4: Kaydınızı Onaylayın

Anketi tamamladıktan sonra, kit kaydınızı tamamlamak için gönderin. Başarılı kaydınızın onayını içeren bir e-posta alacaksınız. Ayrıca, kitinizin durumu hakkında e-posta güncellemeleri alacaksınız, örneğin laboratuvara gönderildiğinde veya sonuçlarınız hazır olduğunda.

Şimdi yapmanız gereken tek şey, bağırsak sağlığınız hakkında daha fazla bilgi edinene kadar beklemektir.